ZVERIMEX - ZVĚROKRUH


Otevírací doba


Po - Pá
8:00 - 17:00 

So
8:00 - 11:00

Tel.: 725 252 766


Vše pro vaše miláčky

Prodáváme především granule pro psy a granule pro kočky, stejně jako ostatní krmivo pro psy i kočky a konzervy a pamlsky pro vaše zvířecí miláčky. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment chovatelských potřeb nejenom pro psy nebo kočky, ale i pro morče, křečka, pískomila, potkana, myš, osmáka nebo fretku a samozřejmě osazenstvo vašich akvárií a terárií.

Pokud hledáte třeba pelíšky pro psy nebo pelíšky pro kočky, jste tu samozřejmě správně. Nejen, že máme v sortimentu širokou škálu značek různých výrobců, ale řadu jich vyrábíme sami pod značkou Samohýl Exclusive. Pod touto značkou nabízíme také vlastní funkční a jiné oblečky pro psy i pro kočky, které si svou kvalitou a užitnými vlastnostmi našli již řadu spokojených zvířecích zákazníků.

Uspokojíme vás i s nabídkou doplňků výživy, antiparazitik, ale i cestovního příslušenství, obojků, náhubků a vodítek.

Věnujte pozornost nabídce superprémiových granulí pro psa PRO PLAN a samozřejmě špičkových ultraprémiových granulí Annamaet. Věříme, že vás určitě zaujme také nabídka a krmivo pro kočky: granule PRO PLAN, granule pro kočky Annamaet nebo vysoce kvalitní granule a konzervy Canagan.

Protože si velice vážíme všech zákazníků, klademe velký důraz na odbornost našeho personálu, který je vždy schopen poskytnout cenné rady a informace.