Studio JÓGA-VM

 

Studio JOGA-VM

24.03.2019

UKLIDNĚNÍ A UVOLNĚNÍ, ČERPÁNÍ ENERGIE, MÍRNĚNÍ TĚLESNÝCH OBTÍŽÍ A PREVENCE VŮČI NIM. TO VŠE SE SNAŽÍ NABÍZET MÉ LEKCE POWER JÓGY.K PRAKTIKOVÁNÍ JÓGOVÝCH CVIČENÍ PATŘÍ NALADĚNÍ, CVIČENÍ VYBRANÝCH ČÁSTÍ ÁSAN A UVOLNĚNÍ (RELAXACE).ZKUSTE SI PŘIJÍT ZACVIČIT. JÓGA VÁS BUĎ NEOSLOVÍ, NEBO JÍ PROPADNETE.MOTTEM MÝCH LEKCÍ SE STALO TO, CO MI NAPSAL VAŠEK...

STUDIO JOGA-VM najdete ve staré budově (vstup z náměstí) v prvním poschodí.

Provozní dobu a seznam jednotlivých lekcí najdete na stránce: www.joga-vm.cz 

telefon: 603 889 717               mail: eva.darky@seznam.cz           EVA NEDOMOVÁ

Co je vlastně jóga?

Stará duchovní praktika, která se postupem času proměnila v celosvětovou módní vlnu. Ve svých mnoha podobách - hatha, aštanga, vinjása, iyengar, power joga- je ale stále JEN JEDNA. Liší se pouze přístupy.
Poslední desetiletí provází společnost neuvěřitelné zrychlení našich životů, valící se množství informací, podnětů, obrovské nároky nejen pracovní ... V porovnání s touto hektikou je jóga se svou tradičností, přirozeností, soustředěností - něco jako pilulka proti civilizaci, která umí neutralizovat rozrušující vliv moderního života, jemuž všichni čelíme. Pokud totiž podlehneme tempu doby, zjistíme, že nenacházíme spokojenost, štěstí, harmonii, dokonce ani zdraví. Každý, kdo cvičí chvíli jógu, vám vyjmenuje celý seznam výhod. Toto cvičení uklidňuje, přináší relaxaci, uvolňuje a obnovuje, nabíjí energií a silou. Prostě se po něm cítíte lépe!